Lista uczestników I etapu konkursu
j01ggff - kod firmy
j01 - człon stały,
gg - numer grupy,
ff - numer firmy.





1. Komisja konkursowa postanowiła warunkowo zakwalifikować wszystkie zespoły, które dokonały rejestracji na stronie internetowej konkursu.

2. Wyznaczyła ostateczny termin dopełnienia wszystkich warunków rejestracji na 11.11.2009 r.

Sprawdź, czy dopełniłeś



Kod firmy Nr zgł. Firma Miejscowość Szkoła Prezes
j010101 412 NTServices Dzierżoniów 1LO Paweł Wiśniewski
j010102 224 EuroEkonomiści Ząbkowice Śląskie ZSP nr 2 Tomasz Banasik
j010103 153 Drużyna Actimela Bolesławiec ZSHiU Robert Szmyd
j010104 256 JamJestHardcore Złotoryja ZSZ Marcin Surma
j010105 111 DJJ Wrocław ZSE Daniel Wilczyński
j010106 2 GPPM sp. z o.o. Wrocław LO Gimbasket Grzegorz Frania
j010107 113 MRKC ZIOM Wrocław ZSE Daniel Turowski
j010108 471 Versailles Bydgoszcz VI LO Patryk Łucka
j010109 325 Pocisk Mogilno ZS Natalia Wańkowicz
j010110 250 MAJA Wrocław ZSE Angelika Korczak
j010111 167 Kampnuch Bolesławiec I LO Paweł Dancewicz
j010112 155 Logistycy Bolesławiec ZSHiU Przemysław Folwarków
j010113 327 Kamil Mogilno ZS Kamil Powała
j010114 157 Handlowcy2 Bolesławiec ZSHiU Jakub Kuczyński
j010115
j010201 468 Empire EDA Nakło nad Notecią ZSP Staszic Dariusz Łasiński
j010202 472 CGT Bydgoszcz VI LO Filip Chmielewicz
j010203 247 Economen Wrocław Gimbasket Jakub Stawiarski
j010204 163 Logistics Group Inowrocław ZSP nr 4 Inowrocław Filip Przygodzki
j010205 329 Przedsiębiorcza ITE Mogilno ZS Lidia Zimna
j010206 112 Gąsiory Wrocław ZSE Kamil Łojewski
j010207 152 A.M.A. Grups Bolesławiec ZSHiU Adrian Prościak
j010208 397 NO NAME Wrocław ZSE Tobiasz Peregrym
j010209 410 Michał Company Dzierżoniów 1LO Michał Muszyński
j010210 156 Handlowcy Bolesławiec ZSHiU Angelika Bujak
j010211 170 Ready money Zgorzelec LO Edyta Adamowicz
j010212 300 Biedronki Bielawa ZS w Bielawie Damian Wnuk
j010213 225 EuroEkonomiści2 Ząbkowice Śląskie ZSP nr 2 Grzegorz Błauciak
j010214 158 Ekonomiści Bolesławiec ZSHiU Katarzyna Stefaniak
j010215
j010301 226 Snack Ząbkowice Śląskie ZSP nr 2 Radosław Ossowski
j010302 328 Ekonomistki Mogilno ZS Natalia Świtek
j010303 473 vilo Bydgoszcz VI LO Jakub Osmałek
j010304 165 ENI Bolesławiec I LO Igor Kolanowski
j010305 415 Nomistki MBJ sp.z oo Nakło n/notecią ZSP im Staszica Barbara Nowacka
j010306 164 Logistics Team Inowrocław ZSP nr 4 Inowrocław Marta Kubiak
j010307 159 Bułgarskaja Bolesławiec ZSHiU Marek Stawinoga
j010308 114 MAK Wrocław ZSE Marta Mieroszewska
j010309 396 NO NAME Wrocław ZSE Aleksander Murawski
j010310 154 Brainiaki Bolesławiec ZSHiU Marta Pohl
j010311 139 XYZ Dzierżoniów ZS Nr1 Piotr Balon
j010312 390 Kaka Team Dzierżoniów 1LO Aleksandra Łaskarzewska
j010313 251 George Company Wrocław ZSE Wojciech Hornik
j010314 30 VIRGINITY Bogatynia ZSO Rafał Szydziak
j010315
j010401 439 Falubaz Zielona Góra ZSA Małgorzata Celińska
j010402 26 POGROMCY GORYLI Sulechów ZSP Sulechów Paweł Turski
j010403 81 MAK Gubin LO Magda Barska
j010404 344 Leszki Kijany ZSR Kijany Grzegorz Gębka
j010405 14 Office Team Międzyrzecz ZSE Piotr Leśkiewicz
j010406 271 Kasper Kutno II LO w Kutnie Piotr Raciborski
j010407 115 BEMARAG Gorzów Wlkp. ZSE Marta Frieske
j010408 207 Orientus Lubartów ZS 2 Lubartów Gabriela Gdela
j010409 279 Ti Squad Koronowo ZSZ Dariusz Bronikowski
j010410 421 Juma Team Gorzów Wlkp. Liceum Katolickie Adrianna Juszczuk
j010411 277 Obama Company Kowalewo Pomorskie Zespół Szkół Konrad Gościński
j010412 127 FREESTYLE Czarnocin ZSR Łukasz Derda
j010413 98 Malinowski i spóła Tyszowce ZS Nr 5 w Tyszowcach Radosław Malinowski
j010414 193 Tytanix Koronowo ZSZ Koronowo Paweł Jaszkowski
j010415
j010501 87 SZA Koronowo ZSZ Patryk Spierewka
j010502 370 KOBIETY BIZNESU Gorzów Wlkp ZSE Anita Pawłowska
j010503 97 Pączkożercy Gubin ZSO Patryk Wawrzyniak
j010504 400 KasPro Kutno Kasprowicz Sebastian Mikołajczyk
j010505 53 Goryle Wiecha Sulechów ZSP Sulechów Piotr Kobyluk
j010506 417 Pajol Team Gorzów Wlkp. Liceum Katolickie Aleksandra Chmielińska
j010507 128 HORETEAM Czarnocin ZSR Łukasz Smuklerz
j010508 353 Hades Łódź III LO Tomasz Chajdas
j010509 369 Feministki Gorzów Wlkp ZSE Magdalena Piekarz
j010510 282 MEGMAK Koronowo Z.S.Z Magdalena Kowalkowska
j010511 27 EDEN Zamość ZSP nr 1 Damian Rarot
j010512 341 KOTKI Kijany ZSR Kijany Aneta Brońska
j010513 303 Lejdi 53 Kowalewo pomorskie Zespół Szkół Monika Nowacka
j010514 296 Domiś i Spółka Lubartów RCEZ Kożuchowski Dominik
j010515
j010601 96 Dlxy gubin zso Marlena Neofitna
j010602 85 Borat Koronowo ZSZ Michał Kołodziejczyk
j010603 74 Poskarmiacze Goryli Sulechów ZSP Sulechów Rafał Ziarnowski
j010604 142 Bizon Ruda-Huta LO w Rudzie-Hucie Patryk Gaj
j010605 108 MARGO Radomsko ZSP nr1 Małgorzata Renik
j010606 440 NTV Gubin ZSO Gubin Katarzyna Siemiątkowska
j010607 184 Partners & Business Kęty PZ nr 10 Klaudia Januszyk
j010608 285 resiq Bydgoszcz ZSO nr 3 w bydgoszcz Andrzej Siedlecki
j010609 171 Biało-czarne Lubartów RCEZ Targońska Marta
j010610 141 NO PROBLEM Gorzów Wlkp. ZSE Justyna Brodzińska
j010611 345 ZEUSYJP Kijany ZSR Kijany Adam Filipczak
j010612 354 businesswomen Łódź III LO Karolina Olempska
j010613 143 SZOK Gorzów Wlkp. ZSE Patrycja Turecka
j010614 478 Biznesmeni Sulęcin ZSLiZ Kinga Męcikalska
j010615
j010701 474 Mudżinex Sulechów ZSP Sulechów Angelika Pągowska
j010702 477 Ekonomisci Sulęcin ZSLiZ Zasada Anna
j010703 185 Business of future Kęty PZ nr 10 Justyna Kołek
j010704 93 RIG Company Gubin LO Gubin Łukasz Ignaszak
j010705 428 Marmot Company Gorzów Wlkp. Liceum Katolickie Mariusz Wysakowski
j010706 86 SZA Koronowo ZSZ Patryk Spierdewka
j010707 469 1-2-3- Biłgoraj ZSL Bilgoraj Jagoda Jędrzejewska
j010708 437 Copernicus Lublin IX LO Karol Sagan
j010709 284 Alemis Koronowo Z.S.Z w Koronowie Magdalena Stępień
j010710 323 Zonk Sp. z.o.o Łódź ZSP nr 19 Marcin Kocięba
j010711 80 Sharks Gubin ZSO Gubin Ewelina Michnowicz
j010712 8 Sagera Bizness Gorzów Wielkopolski ZSE Rafał Żurawiecki
j010713 401 KasPro Kutno Kasprowicz Sebastian Mikolajczyk
j010714 343 Bukmacherzy Kijany ZSR Kijany Marcin Łuczyński
j010715
j010801 198 Houk Zakopane ZSO Marcin Trzop
j010802 298 CJ COMPANY Chrzanów IILO Adrian Bączek
j010803 67 Gruba Ryba Kraków ZSO nr 2 Dawid Cygan
j010804 309 ZIELONY KOT Chrzanów IILO Kamil Augustynek
j010805 426 A.W.E. Wieliczka ZSZ w Wieliczce Ewelina Przepolska
j010806 430 INWESTPOL Wieliczka ZSZ w Wieliczce Rafał Lonka
j010807 234 Rolnix Sobolów ZS w Dąbrowicy Tomasz Nowak
j010808 308 WABAMA Chrzanów IILO Barbara Mamica
j010809 289 CONTRA Wieliczka ZSZ w Wieliczce Marcin Smętek
j010810 55 Malinka Bochnia ZS nr 3 Wioletta Karteczka
j010811 21 DAVIDEX Trzebinia ZST-U Dawid Krzyworzeka
j010812 364 RAPTOR Kęty PZS 9 Marcin Juras
j010813 386 Przedszkole Żabka Warszawa Zssg Konrad Świerczyński
j010814 140 Wimkom Nowy Sącz I LO Michał Szczepanek
j010815
j010901 419 LIFO Wieliczka ZSZ w Wieliczce Tomasz Minior
j010902 239 Electro Shop Warszawa ZSSG Rafał Jachacy
j010903 18 Skąpiec Mszana Dolna ZSP Szymon Chryc
j010904 56 Biały Kruk Bochnia ZS nr 3 Konrad Adamczyk
j010905 95 Łukkmax Nowy Targ ZSnr3 Krystian Kostorz
j010906 420 FIFO Wieliczka ZSZ w Wieliczce Piotr Gawor
j010907 424 KALIBER 44 Wieliczka ZSZ w Wieliczce Maria Motak
j010908 236 Emdees Sobolów ZS w Dąbrowicy Sebastian Rynczarski
j010909 19 ROBBAŚ Trzebinia ZST-U Robert Bryłka
j010910 306 PŁYCINA CORPORATION Chrzanów IILO Grzegorz Siata
j010911 301 BANAN Chrzanów IILO Bartosz Latko
j010912 299 MAGNUM Chrzanów IILO Norbert Jędrzejewski
j010913 275 Polish Chocko Nowy Sącz 1 LO Liliana Skrzypiec
j010914 188 Lucylle Kraków XI LO Karolina Gwadera
j010915
j011001 363 Żabka Starogard Gdański ZSE Gracjan Radomski
j011002 77 Mande$ Słupsk ZSP nr 1 Aleksandra Kozela
j011003 385 Bad Boys Chojnice ZS Chojnice Olaf Synak
j011004 302 BestChoice Gdańsk ZSOiZ nr 1 Marcin Supernak
j011005 117 BiznesTeam RZD Słupsk V LO Michał Reinke
j011006 120 AAN Words Gdynia ZSM Angelika Czajka
j011007 219 Business Company Chojnice ZSP nr1 Chojnice Krzysztof Jereczek
j011008 73 Borsuk i spółka Gdańsk XV LO Paweł Guz
j011009 367 MEGAMA Malbork ZSP3 Magdalena Merchut
j011010 208 Anka& partnerzy Gdynia II LO Anna Skowierzak
j011011 15 "Kryzys" Gdańsk VII LO Tołoczko Tomasz
j011012 411 KONMAK Gniew ZSP Gniew Kamil Kamiński
j011013 451 Paradajs Rumia SLO Kamila Paradies
j011014 32 Clever Kwidzyn ZSP1 Patrycja Kobylaniec
j011015
j011101 347 JUMBA Malbork ZSP4 Malbork Michał Wojtacki
j011102 383 Szybcy i wściekli Chojnice ZS Chojnice Paulina Gawlicka
j011103 212 MALIBU Gdynia II LO Bartłomiej Burkacki
j011104 273 Fajna Nazwa Człuchów ZSS STO Paweł Tylingo
j011105 229 Womens capital Gdańsk SE-H Paulina Kuling
j011106 63 Tuńczyki Finansjery Gdańsk V LO Hanna Szreter
j011107 449 Compania Rumia SLO Dominika Sulińska
j011108 69 Alu-rings Gdańsk ZSS Paweł Smagieł
j011109 257 Urszulanky Company Słupsk ZSP nr 1 Przemysław Kamiński
j011110 109 Stawi&Lemi Malbork ZSP nr 3 Malbork Sebastian Ptaszczuk
j011111 246 Viksa Team Gdynia ZSM Damian Juszczyk
j011112 49 TMQ Company Słupsk II LO Słupsk Tomasz Hajduczenia
j011113 161 Janex Starogard Gdański ZSE Janina Szewiel
j011114 45 Victoria Kwidzyn ZSP 1 Katarzyna Lewandowska
j011115
j011201 221 Ce Ka Pe Chojnice ZSP nr1 Chojnice Wojciech Skubek
j011202 348 WEED Malbork ZSP4 Malbork Przemysław Mazurkiewicz
j011203 160 Kings of BJ Starogard Gdański ZSE Szymon Menczykowski
j011204 5 Biznes Women Kwidzyn ZSP 1 Karolina Knabe
j011205 452 DeBest Rumia SLO Bartek Purol
j011206 346 Ekonomix Malbork ZSP nr 3 Bartosz Fituła
j011207 232 DZIśMIA Gdańsk SE-H Justyna Śmiarowska
j011208 183 Fast Przodkowo ZSP Przodkowo Damian Nakoneczny
j011209 475 M&L&M Auto-Warsztat Gdańsk ZSS Mateusz Kalkowski
j011210 131 Lont7 Sopot ZSH Paulina Jarus
j011211 59 Dekapitejszon Słupsk LO 2 Słupsk Michał Mądry
j011212 243 TWILIGHT Słupsk ZSP nr 1 Mariusz Kasiński
j011213 394 Firma numer 1 Gdańsk XIX LO Dawid Saratowicz
j011214 245 Pol-Invest Gdynia ZSM Piotr Żygowski
j011215
j011301 125 Viola Gdynia IV LO im. KEN Paulina Rzotkiewicz
j011302 147 Art B Swarożyn ZSAiO w Swarożynie Arkadiusz Piwoński
j011303 119 PAI Vogue Gdynia ZSM Alicja Szopińska
j011304 75 Promyczki Słupsk ZSP nr 1 Natalia Białecka
j011305 228 Womens capital Gdańsk SE-H Emilia Tomaszewska
j011306 70 Pro-MJK Gdańsk XV LO Mariusz Kwiatkowski
j011307 447 c'more Rumia SLO Nicole Wikowska
j011308 463 ALO Gdynia IALO Marcin Borawski
j011309 220 GANJA TEAM Chojnice ZSP nr1 Chojnice Rafał Krauze
j011310 313 YETI Malbork ZSP4 Malbork Kujawski Maciej
j011311 368 JUPI JUPI JEJ Malbork ZSP3 Milena Kowalczuk
j011312 438 Wio- chem Słupsk ZSO nr 2 Oskar Woźniak
j011313 237 Kawasaki Przodkowo ZSP Przodkowo Szymon Syldatk
j011314 47 Quark Kwidzyn ZSP1 Paweł Sobotka
j011315
j011401 126 Pablo Gdynia IV LO im. KEN Sandra Straszewska
j011402 51 PASTODONTY Kartuzy 1LO w Kartuzach Marcin Lejk
j011403 379 PANAKA Malbork ZSP nr3 Paweł Bykowski
j011404 223 TABUU Chojnice ZSP nr1 Chojnice Łukasz Michałowski
j011405 448 Ruda Panda Rumia SLO Aleksandra Tomkiewicz
j011406 352 Rysie-tim Malbork ZSP Nr 2 Barsul Maciej
j011407 148 Art B Swarożyn ZSAiO w Swarożynie Dawid Nierzwicki
j011408 121 N.O.S. Gdynia ZSM Łukasz Adamczewski
j011409 409 Ulva & Company Słupsk II LO Słupsk Nikodem Miłoszewski
j011410 76 INSIDE Słupsk ZSP nr 1 Maja Jakubaszek
j011411 227 The Stilnox Gdańsk SE-H Mateusz Ziemnicki
j011412 479 R.U.S.E.K Gdynia IX LO Marcin Soszyński
j011413 71 ProCSW Gdańsk XV LO Paweł Wesołowski
j011414 12 PTK Kwidzyn ZST Piotr Barczykowski
j011415
j011501 248 Fendex Gdynia ZSM Kamil Dolewski
j011502 457 PMM Rumia II LO w Rumi Magdalena Perska
j011503 72 WRB CORPORATION Gdańsk XV LO Bartosz Brokos
j011504 211 Anka& partnerzy Gdynia II LO Jakub Żbikowski
j011505 222 AGNESS Chojnice ZSP nr1 Chojnice Angelika Nykiel
j011506 361 King of sell Starogard Gdański ZSE Sakowicz Filip
j011507 146 Art B Swarożyn ZSAiO w Swarożynie Łukasz Nierzwicki
j011508 13 GRACZE92 Kwidzyn ZST Michał Dubik
j011509 444 W wodzie COMPANY Rumia SLO Joanna Skołucka
j011510 262 MKM Malbork ZSP nr 3 Marta Taborska
j011511 166 KalisA Gdańsk ZSOiZ nr 1 Paulina Cybulska
j011512 46 Tajfun Corporation Kwidzyn ZSP 1 Amelia Wilczewska
j011513 116 desperado Słupsk 5 LO Z. Herberta Piotr Wasilewski
j011514 441 Mangan Słupsk ZSO nr 2 Andrzej Matowski
j011515
j011601 408 Żuczki Company Elbląg I LO Daniel Perwejnis
j011602 384 4at-Team Jastrzębie Zdrój ZSH Daniel Anończyk
j011603 450 Elkin Rumia SLO Emanuela Kunkol
j011604 267 "Złotóweczki" Elbląg I LO Elbląg Natalia Wojniewicz
j011605 92 Electro Lux Bytom ZST Marcin Ogiołda
j011606 48 Born2Kill Ruda Śląska ZSOiP im.H.C.Hoovera Bartosz Skoczylas
j011607 35 BT-Team Siemianowice Śląskie MERITUM Bauer Łukasz
j011608
j011609 4 "Crazy Oxford" Katowice ZS NR 4 Monika Michalak
j011610 104 Dyktatorzy Chorzów ZSTiO nr 3 Adrian Zawisło
j011611 103 DSR Chorzów ZSTiO nr 3 Mateusz Rybacki
j011612 268 "MSM" Elbląg I LO Elbląg Michalina Karbowska
j011613 269 "EBG Miracle" Elbląg I LO Elbląg Bartosz Borowski
j011614 33 Waliczki Siemianowice Śląskie MERITUM Natalia Adamus
j011615
j011701 7 "r-h-g Oxford" Katowice ZS NR 4 Karolina Rozwag
j011702 105 Dyktatorzy Chorzów ZSTiO nr 3 Lucyna Kapica
j011703 416 Arsen Co. Elbląg ILO Elbląg Kacper Gonet
j011704 10 PMG Jastrzębie Zdrój ZS nr 2 Grzegorz Bartosz
j011705 28 MusicPack Siemianowice Śląskie MERITUM Tomasz Wojciechowski
j011706 470 ŁF-KC-PC Świętochłowice ZSEU Łukasz Ferens
j011707 64 ABM Siemianowice Śląskie MERITUM Angelika Brzytwa
j011708 455 Wersand Rumia SLO Aleksandra Zaradny
j011709 3 "T.S.K. Oxford" Katowice ZS NR 4 Sabina Miguła
j011710 264 "MAP" Elbląg I LO Elbląg Paulina Meyka
j011711 94 "Old Oxford" Katowice ZS Nr 4 Agata Płaszczewska
j011712 29 Pinokio PBF Siemianowice Śląskie MERITUM Bartłomiej Bełkot
j011713 31 Atomówki Siemianowice Śląskie MERITUM Karolina Narożny
j011714 101 Dzikie smerfy Chorzów ZSTiO nr 3 Mateusz Pietras
j011715
j011801 270 "Baśniowy Pegaz" Elbląg I LO Elbląg Paweł Pietruszka
j011802 406 Kwartet Pięciu Co. Elbląg 1LO Jakub Browarczyk
j011803 11 BlueTeam Chorzów zstio3 Dawid Paprocki
j011804 37 Dream Team Siemianowice Śląskie MERITUM Laura Łabęda
j011805 6 "ZAPYLACZKI" Katowice ZS NR 4 Agata Jankowska
j011806 378 Promyk Gliwice ZKZ Joanna Pawletko
j011807 307 ŻAR I Żarnowiec ZSRCKU w Żarnowcu Michał Birkowski
j011808 238 Biznes women Bielsko- Biała IV LO Katarzyna Pustelnik
j011809 102 Aniołki Charliego Chorzów ZSTiO nr 3 Ewa Sznajder
j011810 210 HELL Stąporków ZSP Stąporków Kacper Dajczer
j011811 259 Koronerzy Elbląg I LO Elbląg Mateusz Pietrzak
j011812 263 "Itarex" Elbląg I LO Elbląg Kamila Witkowska
j011813 261 3V 3P 3100 Elbląg I LO Elbląg Patryk Soboń
j011814 240 POLigloo Zawiercie ZS im. H. Kołłątaja Ewa Wojciechowska
j011815
j011901 414 MAM Elbląg I LO Piotr Cieszkowski
j011902 34 BlueAr Siemianowice Śląskie MERITUM Patryk Mzyk
j011903 38 Techopol Siemianowice Śląskie MERITUM Arkadiusz Ferdyn
j011904 22 Seven Days Szczytno ZS nr 3 Mateusz Gmitrzuk
j011905 16 PHU "ZAMCZYSKO" Koźmin Wlkp. ZSP Koźmin Wlkp. Katarzyna Kieliba
j011906 41 WILD CATS Jarocin ZSP nr 1 Natalia Sorek
j011907 180 MATKA Giżycko I LO Mateusz Lehmann
j011908 196 M.J. Jarocin ZSP nr 2 Krupa Jagoda
j011909 375 EKIPA Jarocin I LO Piotr Piasecki
j011910 355 ERAcompany Giżycko I LO Roksana Chojnowska
j011911 181 KrólikiPlejbojaGroup Giżycko I LO Jarosław Deneka
j011912 175 SLACKERS Giżycko I LO Adam Zalewski
j011913 265 "Dirty waluta" Elbląg I LO Elbląg Tomasz Jaruga
j011914 43 Creativ Girls Jarocin ZSP nr 1 Elżbieta Pawlak
j011915
j012001 476 GLM Szczytno ZS nr3 Łukasz Lipka
j012002 192 INKO Szczytno ZSnr3 Marcin Sędziński
j012003 39 HOTBANANAS Jarocin ZSP nr 1 Weronika Ziętek
j012004 403 PrzygodyPaluchaSaker Jeziorany ZSP Marta Przygoda
j012005 61 Pierwiastek z Dwóch Szczytno ZS nr 3 Daniel Cudnoch
j012006 260 "Cło"-Handel Ludźmi Elbląg I LO Elbląg Łukasz Lipiński
j012007 404 SKMCZ Jeziorany ZSP Mateusz Maleszewski
j012008 91 Dark Side ofThe WalL Szczytno ZSnr3 Aleksander Samsel
j012009 90 Jeźdźcy Horekoru Szczytno ZSnr3 Łukasz Gutowski
j012010 42 GBS & PMB Jarocin ZSP nr 1 Mirosława Grodzka
j012011 176 UPPER EAST SIDE Giżycko I LO Aleksandra Juszkiewicz
j012012 431 Jamad Konin 1 Liceum Konin Jakub Baran
j012013 372 PAKA Jarocin I LO Paulina Poezuckowiak
j012014 110 Adike Ełk Ełk ZS6 Paweł Bujko
j012015
j012101 312 BˇBELEK Jarocin ZSP nr 1 Natalia Kaźmierska
j012102 342 MKP Jarocin ZSP nr 2 Marcinkowska Katarzyna
j012103 195 NAMPOL Jarocin Liceum Małgorzata Fengler
j012104 191 Atomówki Szczytno ZSnr3 Natalia Zając
j012105 57 Rolling on the Floor Szczytno ZS nr 3 Konrad Pyskło
j012106 177 PAPARABUPI Giżycko I LO Michał Szyćko
j012107 215 SZOT Giżycko I LO Maja Strzelecka
j012108 194 Pączki2000Mix Jarocin ZSP nr 2 Skiba Sebastian
j012109 100 FLACHA TEAM Jarocin ZSP nr 1 Dawid Ciesielski
j012110 214 BANANOWY SQUŁAT Giżycko I LO Damian Banach
j012111 322 Weine Malange Jarocin I LO Paweł Wyremblewski
j012112 89 PAPITA Szczytno ZSnr3 Martyna Jargiłło
j012113 373 START Jarocin I LO Joanna Gajewska
j012114 124 Odlotowe Agentki Szczytno ZSnr3 Zuzanna Cąkała
j012115
j012201 358 PIGPAJ Giżycko I LO Malwina Babiak
j012202 17 TASIEMCE Jarocin ZSP nr 1 Szymon Stachowski
j012203 123 Twój Stary Ełk ZS6 Malinowski Marek
j012204 435 Rofiad Konin 1 Liceum Konin Robert Tomicki
j012205 467 FEBO/KOWALSKI Lubawa Zs Lubawa Aleksandra Kowalska
j012206 88 Nichooya Szczytno ZSnr3 Julia Skonieczna
j012207 331 Alfa Olsztyn I LO Mikołaj Pacholczyk
j012208 62 STARK Szczytno ZS nr 3 Jakub Szydłowski
j012209 357 KAKUNOMATATA Giżycko I LO Ewa Stodulska
j012210 217 TurboDymoGrabie Giżycko I LO Mateusz Kozakiewicz
j012211 58 Dzieci Proboszcza Szczytno ZS nr 3 Konrad Krawiec
j012212 405 KUBUSIE MICHAŁKI Jeziorany ZSP Jakub Kowalski
j012213 197 Kocice Jarocin ZSP nr 2 Błaszczyk Anna
j012214 356 SPOKO CZOKO Giżycko I LO Maciej Chmielewski
j012215
j012301 216 MBO Giżycko I LO Michał Skrzekut
j012302 179 ProNoobs Giżycko I LO Katarzyna Bohdziewicz
j012303 190 Charmed Szczytno ZSnr3 Daria Filipowicz
j012304 466 Debeściaki Lubawa Zs Lubawa Małgorzata Wróblewska
j012305 44 Demotywatorzy Jarocin ZSP nr 1 Mateusz Florkowski
j012306 60 Redgo Inc. Szczytno ZS nr 3 Mateusz Redynk
j012307 99 Krajowa jedenastka Jarocin ZSP nr 1 Mikołaj Żurek
j012308 413 R.U.M. Jarocin I LO Jędrzej Regulski
j012309 201 Asy z C-klasy Jarocin I LO Karol Mierzejewski
j012310 40 ELFIKI278 Jarocin ZSP nr 1 Paulina Mieloszyk
j012311 436 Kakijo Konin 1 Liceum Konin Karolina Rybicka
j012312 304 PARAGRAFF_ Chrzanów IILO Szymon Grochal
j012313 311 BOBSKAŁA Chrzanów IILO Mateusz Bobak
j012314 54 Żarówka Bochnia ZS nr 3 Jakub Święch
j012315
j012401 20 NATTOM Trzebinia ZST-U Natalia Bryłka
j012402 423 Kateluna Wieliczka ZSZ w Wieliczce Natalia Duda
j012403 258 4adventrue Nowy Sącz ZSO nr 1 Dominika Pawłowska
j012404 427 KIS MTM Wieliczka ZSZ w Wieliczce Iwona Truty
j012405 392 Czubs 2 Nowy Targ ZSNR3 Paweł Zięba
j012406 241 ,, Polska Tradycja" Warszawa ZSSG Kasia Kopeć
j012407 281 3-M Warszawa-Bielany CXXII LO Mateusz Kamiński
j012408 186 Bewisto Kraków XI LO Grzegorz Stopiński
j012409 310 K.A.K.TUS Chrzanów IILO Katarzyna Jochymczyk
j012410 422 VENUS Wieliczka ZSZ w Wieliczce Natalia Chorąży
j012411 162 Febo - Proffes Gorlice ZSE Łukasz Kalisz
j012412 213 VOYAGE Jarosław 1 LO w Jarosławiu Justyna Fluda
j012413 391 BSNT Warszawa ZSG Stanisław Sokół
j012414 433 Durex Czerwińsk nad Wisłą ZS w Czerwińsku Maciej Szparadowski
j012415
j012501 446 Best Company Sochaczew ZSRCKU Piotr Jagła
j012502 320 Pau-Cel-Karl Warka ZSP w Warce Mateusz Celary
j012503 133 LTM Żyrardów Czerwoniak Leszczyńska Jagoda
j012504 359 Napaleńcy Staroźreby SZ im.J.P.II Kamil Graczyk
j012505 318 Optimists Żyrardów Czerwoniak Michał Baranowski
j012506 244 Victoria JP Warszawa ZS nr17 Tomasz Rasztęborski
j012507 402 Max Dobrzeń Wielki ZS Robert Sobuń
j012508 172 Giełdowi Wyjadacze Jarosław ZSLiT im. J. Słowac Rafał Przeszło
j012509 136 Malągwa Żyrardów Czerwoniak Wilski Grzegorz
j012510 138 Prestige Warszawa Żeromski Paweł Kropiewnicki
j012511 130 DolceVita Jarosław I LO w Jarosławiu Anita Rogała
j012512 398 MJM Dobrzeń Wielki ZS Mateusz Denisiuk
j012513 199 Gwiazdy biznesu Jarosław I LO w Jarosławiu Sebastian Cwynar
j012514 233 AKK Legionowo PZSP Legionowo Aleksandra Sztegner
j012515
j012601 249 Priz Warszwa ZS 17 Maciej Zacharski
j012602 169 Młodzi Wspaniali Jarosław ZSLiT im. J. Słowack Marek Hojarski
j012603 388 ENDEEL Warszawa ZSG Jan Szczerba
j012604 324 Smerfix Jarosław LO im. M. Kopernika Michał Kiełbowicz
j012605 182 KARIERA Radom VII LO w Radomiu Jędrzej Nowak
j012606 317 Women Żyrardów Czerwoniak Marta Dębska
j012607 135 Pszczolki Żyrardów Czerwoniak Jankowska Magdalena
j012608 321 biLOn Kozienice I LO Bartosz Sak
j012609 429 LuCyFeRtEaM Czerwińsk nad Wisłą ZS w Czerwińsku Daniel Walerysiak
j012610 132 łanatoslord inc Żyrardów Czerwoniak Jacek Korzemski
j012611 134 Dbest company Żyrardów Czerwoniak Siemiński Daniel
j012612 137 Michael Colection Węgrów I LO Olga Kocon
j012613 387 ESELU Warszawa ZSG Julian Lisowski
j012614 189 FKM Company Warszawa LXX Liceum Ogólnoksz Filip Skrzymowski
j012615
j012701 79 PROGRES Jarosław 1 LO w Jarosławiu Michał Żołyniak
j012702 314 InoVar Corporation Żyrardów Czerwoniak Klaudiusz Bala
j012703 442 FWP Dobrzeń Wielki ZS Nadine Fuks
j012704 315 Turbodymomenki Żyrardów Czerwoniak Anna Czapiga
j012705 432 OneWorld Czerwińsk nad Wisłą ZS w Czerwińsku Kamil Buks
j012706 425 UnderWorld Czerwińsk nad Wisłą ZS w Czerwińsku Piotr Kamiński
j012707 389 ADA Warszawa ZSG Patryk Miller
j012708 316 1+2 Żyrardów Czerwoniak Katarzyna Jaroniec
j012709 174 Inwest Group Jarosław ZSLiT im. J. Słowac Mateusz Kuc
j012710 187 WartPOL Warka ZSP Warka Arkadiusz Bieniek
j012711 150 Liderzy3 Oleszyce ZS Oleszyce Justyna Pukas
j012712 350 MTM beef Łapy ZSM Tomasz Zawistowski
j012713 230 Wyhylydydy Biasłystok ZSP 2 Rafał Witos
j012714 252 Skup Papieży Szczuczyn ZS Wysocki Adam
j012715
j012801 253 KryMarTom Szczuczyn ZS Marcin Szczesik
j012802 272 RISEUP Dębica 2 LO w Dębicy Dominik Bonarek
j012803 206 ZBOREMA COMPANY Pniewy ZSP SU SJK Renata Pawlak
j012804 145 GIGANTKI Kleczew ZSP w Kleczewie Marta Kropska
j012805 129 GIG 10 Grajewo ZS Nr 2 im. 9. PSK Paweł Sulewski
j012806 52 ZSP 2 Gniezno ZSP nr 2 Adrian Maślij
j012807 380 Materialiści Rawicz ZS Nr 3 Sylwia Wojceszuk
j012808 376 IV T3 Białystok ZSM CKP nr 2 Damian Grześ
j012809 434 AMM-company Rzwszów LO Marcin Michalski
j012810 82 Ankapa Company Wągrowiec ZSP nr 2 w Wągrowcu Mateusz Andrzejczak
j012811 84 Jagoda.pl Kłodawa ZSP Damian Kowalewski
j012812 349 Daj Kamienia! Goniądz ZSOiZ w Goniądzu Mateusz Krzysztof Gleń
j012813 382 Blitzkrieg Rawicz ZS Nr 3 Mateusz Jusiak
j012814 144 ,,TRZY MUSZKIETERKI" Kleczew ZSP w Kleczewie Sylwia Kiełpińska
j012815
j012901 374 IV T5 Białystok ZSM CKP nr 2 Hubert Rutkowski
j012902 462 Medialni Piła I LO Piła Sylwia Kozieł
j012903 66 ABI Wągrowiec ZSP nr 2 w Wągrowcu Izabela Jaremba
j012904 231 Gran Turismo Białystok ZSP 2 Paweł Klimowicz
j012905 78 Biznesmenki Śrem ZSzE Sandra Bloch
j012906 254 Atlanta Szczuczyn ZS Milena Komosińska
j012907 25 Brammer Kolbuszowa ZSAE Beata Halat
j012908 294 A.N.A. Dębica II LO Natalia Balsa
j012909 168 DAS Suwałki ZSCKR Sowul Sławomir
j012910 209 S3K Białystok SLO STO Jan Kowalski
j012911 204 ACTION Pniewy ZSP SU SJK Eva Mruk
j012912 242 Demony Ekonomii Białystok ZSP2 Mateusz Dziedzic
j012913 461 Fate Piła I LO Piła Lukasz Mejłun
j012914 266 Gewercom Dębica 2 lo w Dębicy Grzegorz Niedzielski
j012915
j013001 122 NewOrder Kłodawa ZSP Kłodawa Damian Bąk
j013002 200 DAR Pniewy ZSP SU SJK Romana Kowalczyk
j013003 274 WATAHA Dębica 2 LO w Dębicy Łukasz Świstak
j013004 202 TOUGHT MATAL Pniewy ZSP SU SJK Dawid Matalewski
j013005 371 PLEASURE Rawicz ZS nr 3 Izabela Paszkier
j013006 377 IV T1 Białystok ZSM CKP nr 2 Tomasz Andruszkiewicz
j013007 351 Turbodymomenki Goniądz ZSOiZ w Goniądzu Żaneta Wysocka
j013008 255 Natasia Szczuczyn ZS Zamojska Natalia
j013009 9 Myslący Umysłowo Grajewo ZS Wojewodzin Przemysław Podbielski
j013010 83 Profit Wągrowiec ZSP nr 2 w Wągrowcu Sandra Małecka
j013011 23 MET Suwałki ZSCKR Monika Cieślukowska
j013012 295 MPW Szczecin LOzOS Norbert Wojtczak
j013013 326 LOG-TEAM Gryfice ZSP Gryfice Tomasz Denis
j013014 68 ENREL Szczecin LO Salezjańskie Łukasz Krzywiec
j013015
j013101 333 wodnias Płoty ZSP Grzegorz Jakubowski
j013102 283 Myszka Szczecin LOzOS Olga Głowacka-Pawlusińska
j013103 339 FETIX Gryfice ZSP Gryfice Daniel Pastuszak
j013104 395 TRAMPEX Gryfice ZSP Gryfice Dawid Sobutka
j013105 293 OKOWITA S.A. Szczecin LOzOS Krzysztof Gudaczewski
j013106 205 SAM_CBM Pniewy ZSP SU SJK Agnieszka Bernat
j013107 1 POLProduction Stargard Szczeciński Zespół Szkół nr 2 Rękorajski Marcin
j013108 338 ŻELKA Gryfice ZSP Gryfice Ewelina Tatara
j013109 235 GOTEX Szczecin ZSO nr 2 Bartosz Bogusławski
j013110 286 Ego-Net Szczecin LOzOS Łukasz Klepacki
j013111 203 V&G Pniewy ZSP SU SJK Marta Lewandowska
j013112 288 Atomówki Szczecin LOzOS Karolina Ćwiklińska
j013113 464 GOFERKI Police Zespł Szkół Sylwia Lukowicz
j013114 291 WIT COMPANY Szczecin LOzOS Patryk Chomiński
j013115
j013201 332 EMPLOYER Gryfice ZSP Gryfice Sandra Kryger
j013202 460 TOUG Chojna ZSP nr 1 Lena Tylska
j013203 336 ZEFIR Gryfice ZSP Gryfice Magdalena Jaśnikowska
j013204 107 328 Szczecin VIII LO Stafiej Kacper
j013205 305 SanBar S.A Stargard Szczeciński Zespół Szkół nr2 Bartłomiejszczygiełek
j013206 381 SPA 2000 Stargard Szczeciński Zespół Szkół nr2 Adam Szalewicz
j013207 276 KupCiuszek Szczecin LOzOS Monika Mazur
j013208 330 ERROR Gryfice ZSP Gryfice Agata Stasiak
j013209 335 JANTAR Gryfice ZSP Gryfice Marcela Pawelec
j013210 50 EkonStar Stargard Szczeciński Zespół Szkół nr 2 Michał Gieroń
j013211 106 127 Szczecin VIII LO Mateusz Pawlak
j013212 297 GIT Szczecin LOzOS Adrian Puczko
j013213 287 SORRED Szczecin LOzOS Mateusz Milewski
j013214 292 Sesasesanka Wolsztyn ZSOiP Dominik Piosik
j013215 480 BRAINS Złotów ZSE Złotów Paweł Skwirawski
j013301 151 Liderzy4 Oleszyce ZS Oleszyce Piotr Tabin
j013302 337 EUROACTIV Gryfice ZSP Gryfice Monika Krześniak
j013303 290 Pogromcy z GLO Gryfice ZSP Gryfice Tomasz Kiepiela
j013304 445 Twoje ciało SPA Rumia SLO Katarzyna Potrykus
j013305 118 Liderzy1 Oleszyce ZS Oleszyce Kruk Michał
j013306 453 3PM Rumia SLO Jakub Jasiulewicz
j013307 319 Steel Team Comapny Suwałki ZS4 Szymon Staszkiewicz
j013308 178 Fredziu Merkury Szczecin ZSO Norbert Bareła
j013309 465 KRYSTYNY Z GAZOWNI Police Zespół Szkół Klaudia Bełdowska
j013310 456 nasza-firma.pl Rumia SLO Michał Czarkowski
j013311 443 Blue Moon Rumia SLO Łukasz Labuda
j013312 278 GMO Company Warszawa CXXII LO w Warszawie Gabriel Talkowski
j013313 366 POC Kęty PZS 9 Krzysztof Sędziak
j013314 365 NEMENZIS Kety PZS 9 Mateusz Malarz
j013315 173 Czakol Szczecin ZSO Aleksandra Witkowska
j013401 149 Liderzy2 Oleszyce ZS Oleszyce Andrzej Felkel
j013402 407 Olympic Trzebiatów ZSP Maciej Bogdański
j013403 458 San sp.zo.o. Rumia SLO Nadia Kowalczyk
j013404 399 Cekodor Warszawa CXXII LO Katarzyna Olczak
j013405 65 "PREZESI z SZUBINA" Szubin ZSP Szubin Karol Wesołek
j013406 454 3P100 Rumia SLO Radek Rompca
j013407 340 POTWORY I SPÓŁKA Gryfice ZSP Gryfice Bartłomiej Szturo
j013408 418 BiHaJa sp. z o.o. Nakło n/notecią ZSP im Staszica Aleksandra Harczyńska
j013409 280 Omega2 Szczecin LOzOS Karolina Kochańska
j013410 362 BPM Kęty PZS 9 Bartosz Studnicki
j013411 393 OTM Warszawa CXXII LO Aleksander Nosażewski
j013412 24 Grupa RR Suwałki ZSCKR Agnieszka Sienkiewicz
j013413 360 MIA Kęty PZS 9 Agata Wlazły
j013414 334 FERDZIO C.O. Gryfice ZSP Gryfice Leszek Gruchalski
j013415 459 DawPol Nakło nad Notecią ZSP im. Stanisława Dawid Mikołajczak

_________________________________________________________
Strona główna Aktualności O konkursie